search by image yandex

Baza wiedzy

Znaleziony temat: search by image yandex

Jak wyszukiwać obrazem na popularnych platformach internetowych?

Wyszukiwanie obrazem to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne w różnych sytuacjach. Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie można kupić dany produkt, zidentyfikować obiekt na zdjęciu lub znaleźć podobne obrazy, to właśnie wyszukiwanie obrazem jest dla Ciebie. W tym artykule przedstawimy Ci, jak korzystać z tej funkcji na popularnych platformach internetowych, takich jak Allegro, Amazon, Google, Bing, YouTube, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba i AliExpress.

1. Allegro
Aby wyszukać obrazem na Allegro, wystarczy przejść na stronę główną serwisu i kliknąć na ikonę aparatu obok pola wyszukiwania. Następnie wybierz opcję „Wyszukaj obrazem” i załaduj plik lub wklej URL obrazu. Po chwili Allegro wyświetli wyniki, które są powiązane z wyszukiwanym obrazem.

2. Amazon
Wyszukiwanie obrazem na Amazonie jest równie proste. Przejdź na stronę główną sklepu i kliknij na ikonę aparatu obok pola wyszukiwania. Możesz załadować obraz z komputera lub wkleić URL obrazu. Amazon wyświetli produkty, które są podobne do wyszukiwanego obrazu.

3. Google
Google jest jednym z najpopularniejszych narzędzi do wyszukiwania obrazem. Przejdź na stronę główną Google, kliknij na ikonę aparatu obok pola wyszukiwania i załaduj obraz lub wklej jego URL. Google wyświetli wyniki wyszukiwania, które zawierają podobne obrazy, strony internetowe, na których można znaleźć dany obraz, oraz informacje na temat obiektu na zdjęciu.

4. Bing
Podobnie jak w przypadku Google, wyszukiwanie obrazem na Bing jest bardzo proste. Przejdź na stronę główną Bing, kliknij na ikonę aparatu obok pola wyszukiwania i załaduj obraz lub wklej jego URL. Bing wyświetli wyniki, które są powiązane z wyszukiwanym obrazem.

5. YouTube
Wyszukiwanie obrazem na YouTube może być przydatne, gdy chcesz znaleźć film na podstawie obrazu. Aby to zrobić, przejdź na stronę główną YouTube, kliknij na ikonę aparatu obok pola wyszukiwania i załaduj obraz lub wklej jego URL. YouTube wyświetli filmy, które są powiązane z wyszukiwanym obrazem.

6. Vimeo
Podobnie jak na YouTube, na Vimeo również możesz wyszukiwać filmy za pomocą obrazu. Przejdź na stronę główną Vimeo, kliknij na ikonę aparatu obok pola wyszukiwania i załaduj obraz lub wklej jego URL. Vimeo wyświetli filmy, które są powiązane z wyszukiwanym obrazem.

7. eBay
Wyszukiwanie obrazem na eBayu jest proste i intuicyjne. Przejdź na stronę główną eBayu, kliknij na ikonę aparatu obok pola wyszukiwania i załaduj obraz lub wklej jego URL. eBay wyświetli produkty, które są podobne do wyszukiwanego obrazu.

8. Yandex
Yandex to popularna rosyjska wyszukiwarka, która również umożliwia wyszukiwanie obrazem. Przejdź na stronę główną Yandexu, kliknij na ikonę aparatu obok pola wyszukiwania i załaduj obraz lub wklej jego URL. Yandex wyświetli wyniki, które są powiązane z wyszukiwanym obrazem.

9. Alibaba
Aby wyszukać obrazem na Alibaba, przejdź na stronę główną serwisu, kliknij na

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: search by image yandex

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments