Ładowarka samochodowa Barlinek zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Krótkie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Pyrzyce

Simple Fast
Nowe metody pojawiają się w znacznie intensywnym tempie, głównie w sferze samochodowej. Zwiększają się systemy bezpieczeństwa, zmienia się komfort jazdy. Towarzyszy nam jeszcze postęp sprzęty, który uwalnia w życiu codziennym kierowcom. Do zabawy wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w kwestii bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony zaopatrzone w model ładowania QI dostosowane są do ostatniego typie ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Pyrzyce

Funkcjonalność i komfort

Ładowarka indukcyjna to nowatorskie rozwiązanie dla ludziach kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, jaki w czasie przekazywania go do bazy podnoszą go skrzydłami i tworzą ładowanie w poszczególnej chwili. Sam zaczep ma z działalności akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej metody jest wspomniany komfort użytkownika. Czerpiąc z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem wynikającym z nagłego podpinania dania na światłach w stylu miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do samochodu, włożyć telefon do centrali i np. w drodze do lektury ładować. W chwili obecnej prawie każdy jest właścicielem smartfona. Sprzęt używany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy robienia zwolnień z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te pracy powodują ciągłą stratę energii baterii przez co smartfon musi być na bieżąco ładowany. I tu biorąc pod opiekę oczekiwania kierowców oraz dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Pyrzyce

Stabilność oraz szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest stałe utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza mocowana jest w kratce środkowego nawiewu, przez co tania jest w każdej chwili dla kierującego pojazdem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, iż nie jest możliwości żeby w jakikolwiek sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- chociażby w przypadku gwałtownych manewrów za kierownicą. Nowoczesna technologia Quick Charge 3.0 kupi na skuteczniejszy oraz wiele większy proces ładowania telefonu aniżeli w standardowym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o zawartości od 4,5” do 6,5”. Pozwala też na intensywną pracę ze aparatem stanowiącym w infrastrukturze oraz jego obsługą jedną ręką. Ponadto istnieje możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Pyrzyce

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera następujące elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu robi się w nadzwyczaj użyteczny i przyjemny sposób. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- każde elementy są połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Istnieje więc podejście bardzo intuicyjne dla ludziach klientów. Indukcja stoi się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek stoi się centralną postacią- presja a przede całym etap to segmenty codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie uprościć pracę, w współczesnym przypadku ładowarka indukcyjna są proszone nie właśnie przez gadżeciarzy ale również dla wszystkiego, kto lubi łatwe i wygodne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Pyrzyce

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments