fee for selling on ebay

Baza wiedzy

Znaleziony temat: fee for selling on ebay

Jak obliczyć opłatę za sprzedaż na eBay, Allegro, Amazon, Google, Bing, YouTube, Vimeo, Yandex, Alibaba i AliExpress?

Jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty na popularnych platformach e-commerce, takich jak eBay, Allegro, Amazon, Google, Bing, YouTube, Vimeo, Yandex, Alibaba i AliExpress, musisz wiedzieć, jakie opłaty musisz zapłacić za korzystanie z ich usług.

W tym artykule przedstawimy ci informacje na temat opłat za sprzedaż na każdej z tych platform, abyś mógł dokładnie obliczyć, ile kosztuje sprzedaż na każdej z nich.

1. eBay
Opłaty za sprzedaż na eBay zależą od kategorii, w której sprzedajesz. Standardowa opłata za wystawienie przedmiotu to 0,35 USD, a prowizja za sprzedaż wynosi 10% od całkowitej kwoty transakcji (łącznie z kosztami wysyłki). Jeśli korzystasz z opcji „Kup Teraz”, opłata za wystawienie przedmiotu wynosi 0,50 USD, a prowizja za sprzedaż wynosi 10% od całkowitej kwoty transakcji.

2. Allegro
Opłaty za sprzedaż na Allegro zależą od kategorii, w której sprzedajesz. Standardowa opłata za wystawienie przedmiotu to 0,30 zł, a prowizja za sprzedaż wynosi 2,5% od całkowitej kwoty transakcji (łącznie z kosztami wysyłki). Jeśli korzystasz z opcji „Kup Teraz”, opłata za wystawienie przedmiotu wynosi 0,50 zł, a prowizja za sprzedaż wynosi 2,5% od całkowitej kwoty transakcji.

3. Amazon
Opłaty za sprzedaż na Amazon zależą od kategorii, w której sprzedajesz. Standardowa opłata za wystawienie przedmiotu wynosi 0,99 USD, a prowizja za sprzedaż wynosi od 6% do 45% od całkowitej kwoty transakcji (łącznie z kosztami wysyłki). Opłata za korzystanie z programu „Fulfillment by Amazon” (FBA) zależy od wielkości i wagi produktu oraz od czasu przechowywania produktu w magazynie Amazon.

4. Google
Google nie pobiera opłat za sprzedaż produktów na swojej platformie, ale oferuje płatne reklamy, które pomagają w promowaniu twoich produktów.

5. Bing
Bing nie pobiera opłat za sprzedaż produktów na swojej platformie, ale oferuje płatne reklamy, które pomagają w promowaniu twoich produktów.

6. YouTube i Vimeo
YouTube i Vimeo nie są platformami e-commerce, ale można na nich promować swoje produkty za pomocą filmów reklamowych.

7. Yandex
Opłaty za sprzedaż na Yandex zależą od kategorii, w której sprzedajesz. Standardowa opłata za wystawienie przedmiotu wynosi 10 rubli, a prowizja za sprzedaż wynosi od 1% do 10% od całkowitej kwoty transakcji (łącznie z kosztami wysyłki).

8. Alibaba
Alibaba nie pobiera opłat za sprzedaż produktów na swojej platformie, ale oferuje płatne usługi, takie jak reklamy, które pomagają w promowaniu twoich produktów.

9. AliExpress
Opłaty za sprzedaż na AliExpress zależą od kategorii, w której sprzedajesz. Standardowa opłata za wystawienie przedmiotu wynosi 0,15 USD, a prowizja za sprzedaż wynosi od 5% do 8% od całkowitej kwoty transakcji (łącznie z kosztami wysyłki).

Podsumowując, opłaty za sprzedaż na platformach e-commerce zależą od kategorii, w której sprzedajesz, a także od wybranej

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: fee for selling on ebay

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments